Events — 13 apr 2025

Een steuntje in de rug bij het ontdekken van de nieuwe Don Quixote Beeldentuin? Sluit gratis aan bij een VTS-gesprek van 15 minuten.

Prijs
Aan dit programma zijn geen kosten verbonden.
Locatie
Verzamelen bij de infobalie in Entreegebied
Tijd
13 apr, 14.00 tot 17.00
Taal
Nederlands
Toegang
Reserveren is niet nodig, maar kom op tijd i.v.m. het beperkte aantal plaatsen.
14.00 – 14.15 (NL)
14.45 - 15.00 (EN)
15.30 – 15.45 (NL)
16.15 – 16.30 (EN)

Wil je deelnemen aan een bijzondere kunsteducatieve ervaring én tegelijkertijd bijdragen aan wetenschappelijk onderzoek?

De Universiteit Utrecht onderzoekt de effecten van Visual Thinking Strategies (VTS) en nodigt je uit voor gesprekken in onze nieuwe Beeldentuin. Onder begeleiding van ervaren gespreksleiders van VTS Nederland ontdekt u kunst op een verfrissende manier.

Deelname is gratis en geschikt voor zowel beginners als mensen met VTS-ervaring. Sessies worden aangeboden in het Nederlands en Engels.

Het onderzoeksteam 'Gezonde Dialoog' verzamelt waardevolle inzichten over deze dialoogmethode. Uw deelname wordt zeer op prijs gesteld!

visual beeldentuin
Foto: Peter Tijhuis