IN HET MUSEUM

RONDLEIDING ERWIN OLAF

MBOHBOWO

Ontdek samen de kunstenaar achter de glamour tijdens de rondleiding door de tentoonstelling Erwin Olaf.

Meer info  Boek direct

RONDLEIDING COLLECTIE

MBOHBOWO

Boek een rondleiding door de collectie en ontdek samen hoe kunst de wereld vormgeeft — en jouw blik op die wereld verandert.

Meer info  Boek direct

PABO WORKSHOP

HBOWO

Een inspirerende kennismaking voor PABO-studenten met het museum als leeromgeving!

Meer info  Boek direct

ZELFSTANDIG BEZOEK

MBOHBOWO

Met studenten het museum in zonder rondleiding of programma? Dat kan natuurlijk ook.

Meer info


LESMATERIAAL

  • SMA X MBO ERWIN OLAF

    SMA X MBO ERWIN OLAF

    Opleidingen Media, Vormgeving, Mode, Theater

    De studenten maken kennis met het werk van Erwin Olaf. Ze leren over geënsceneerde fotografie en maken een ontwerp voor een eigen foto, gebaseerd op een herinnering.

  • MBO X SMA – EVENEMENT ONTWERP

    MBO X SMA – EVENEMENT ONTWERP

    Opleidingen Marketing, Communicatie en Evenementen

    De studenten organiseren een evenement geïnspireerd op een tentoonstelling in het Stedelijk Museum. Ze programmeren vanuit verschillende rollen zoals beveiliging, marketing en financiën. Met een introductie door Blikopener Isara.

  • MBO X SMA – COMMISSIEWERK

    MBO X SMA – COMMISSIEWERK

    Opleidingen Media, Vormgeving, Mode, Hout- en meubelbewerking

    De studenten maken een ontwerp binnen hun eigen discipline, geïnspireerd op een kunstwerk uit de collectie van het Stedelijk Museum. Met een introductie door directeur Rein Wolfs.

CREDITS

1. Foto: Peter Tijhuis.
2. Foto: Maarten Nauw.
3. Foto: Maarten Nauw.
4. Foto: Erwin Olaf, Palm Springs, American Dream, Self-Portrait with Alex I, 2018 © Estate Erwin Olaf, courtesy Galerie Ron Mandos Amsterdam
5. Foto: Chris Haakman
6. Foto: Gert Jan van Rooij